Witam Państwa i dziękuję za odwiedzenie strony salonu Animals.

Mam taką skromną nadzieję, że pierwszego profesjonalnego salonu w Jeleniej Górze.

Ale to już ocenicie Państwo sami po wizycie u mnie, efektach mojej pracy oraz po tym jak traktuję Państwa zwierzęta.

Kocham zwierzęta i od zawsze mi towarzyszą, a praca z nimi jest dla mnie wielką przyjemnością i powołaniem.

Zaczęło się wszystko od tego jak w naszym domu pojawił się mały maltańczyk.  Nazwaliśmy go Rocky, bo jest taki odważny i sprawny. Jego zdjęcia postanowiliśmy także umieścić na stronie www, na banerach, wizytówkach . Żartujemy z mężem, że stał się gwiazdorem :).

W niedługim czasie po zakupie jak Rocky podrósł i zarósł  🙂 okazało się, że trzeba go gdzieś systematycznie kąpać, czesać i strzyc. Na początku oddawałam swojego pieska do strzyżenia i nie zawsze byłam zadowolona efektów. Dlatego zaczęłam strzyc swojego Rocky’ego sama. W warunkach domowych jest to jednak  trudne. Zaczęło mi to wychodzić chyba całkiem nieźle, ponieważ znajomi chwalili efekty pielęgnacji naszego psa. Tak zrodziła się myśl, aby ukończyć profesjonalne szkolenie dla groomerów ( u międzynarodowego sędziego  Pana Zbigniewa Lenarcika) i stać się groomerem z prawdziwego zdarzenia w swoim mieście  oraz robić to z taką samą czułością, miłością i zaangażowaniem również dla innych piesków. Tak oto powstał salon Animals w 2010r.

Dodam jeszcze, że Państwa pies, o którego chcecie Państwo zadbać w moim salonie będzie  traktowany przeze mnie z taką samą troską jak mój własny pies Rocky.

Zapraszam serdecznie.

Groomer Alicja Szmer